3419 BURROWING OWL DR

MIMS, Florida 32754 · Brevard County · Parcel 21 3401-XX-D-9

$137 540
Assessed Value
$286 290
Market Value
Annual Tax
$112 540
Taxable Value
Ownership
OwnerTurner Kenneth
Mailing Address3419 Burrowing Owl DR Mims FL 32754
Property Details
Year Built2022
Living Area2 350 sq ft
Lot Size6 098 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$286 290
Assessed Value$137 540
Exemptions-$50 722
Taxable Value$112 540